W Polsce i w Ukrainie panuje zima, ale nadzieja i miłość są potrzebne o każdej porze roku, zwłaszcza dzieciom, których dzieciństwo zostało zakłócone przez wojnę i doświadczenia uchodźcze. Podczas ferii zimowych organizowaliśmy wraz z partnerskimi organizacjami programy i wydarzenia OpSAFE, aby pomóc dzieciom, które doświadczyły traumy lub nagłych zmian w życiu. Pragniemy odbudować w tych dzieciach poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na przyszłość.

W grudniu i styczniu w ramach tego projektu wsparliśmy 684 ukraińskich dzieci, w tym ponad 400 sierot. Program poprawia nie tylko ich dobrostan fizyczny i emocjonalny, ale także przyczynia się do ich rozwoju społecznego i edukacyjnego. Każda rodzina skorzystała z wysokiej jakości opieki, a także doświadczyła przemieniającego przesłania Bożej miłości, nawiązując nowe, znaczące przyjaźnie.

Dziękujemy za możliwość dotarcia do każdego z tych dzieci, dodając je do grona tysięcy, na które program już wywarł pozytywny wpływ. Każde z nich jest cenne w oczach Boga.

OpSAFE na Facebooku Wspieram ten projekt! Darowizna 50 ZŁ

Twoja darowizna zmienia życia

OM jest organizacją non-profit, działającą dzięki ofiarności tysięcy darczyńców na całym świecie. Włącz się, by razem z nami wpływać na przemianę życia pojedynczych osób i całych społeczności.

Co u nas słychać?

Newsletter OM w Polsce, informacje i inspiracja do działania.