Czy jesteś gotów poświęcić kilka miesięcy, by odkrywać swoją tożsamość, rozwijać charakter, doświadczyć życia w międzynarodowym zespole i służyć ludziom?

Szukasz swojego miejsca w świecie misji? Udział w programie szkoleniowym będzie kształtującym doświadczeniem, które może na zawsze zmienić twoją przyszłość.

5-6 miesięcy Południowa Afryka, Ghana, Wielka Brytania, Brazylia, Mołdawia

Napisz do nas

REACH - Doświadczenie uczniostwa

Czym jest REACH?

REACH to stacjonarny program szkoleniowy. Został zaprojektowany, by oderwać się od dotychczasowego stylu życia i skupiać się funkcjonowaniu w dynamicznej, międzykulturowej wspólnocie. To doświadczenie uczniostwa, które przygotowuje do zaangażowania w globalną służbę.

Program

Czas spędzony na nauce pomoże Ci zbudować solidny fundament do dalszej pracy międzykulturowej. Składa się z wykładów, kreatywnych zadań, grup dyskusyjnych, studiów biblijnych i okazji do modlitwy oraz uwielbienia. Zajęcia teoretyczne są interaktywne i przystępne. Odnoszą się do tematów formacji duchowej, dzielenia się Ewangelią, Bożych planów dla Twojego życia. Mówimy o rozwoju wspólnot chrześcijańskich, przywództwie i pracy zespołowej. Czekają na Ciebie moduły poświęcone globalnej misji, kulturze i światowych religiach.

Służba ludziom

Zdobytą wiedzę zastosujesz w praktyce, w realnym świecie, służąc ludziom. Począwszy od fizycznej pracy z innymi uczestnikami, odwiedziny i wolontariat w ramach istniejących projektów prowadzonych przez OM lub lokalne kościoły, jednodniowe wydarzenia, aż po dłuższe wyjazdy międzykulturowe. Będziesz nabierać doświadczenia i przygotowywać się do realizowania swojego powołania.

Coaching i mentoring

Indywidualny coaching i mentoring to kluczowy element doświadczenia REACH. Celem jest stworzenie warunków, w których uzyskasz osobiste wsparcie od doświadczonego misjonarza. Twój coach będzie Cię wspierał w duchowym i emocjonalnym rozwoju, pomoże Ci ustalić Twoje osobiste cele i skutecznie je osiągnąć. To czas Twojego wzrostu.

Co dalej?

Dołącz do nas by się zainspirować, doświadczyć uczniostwa i przygotować się do służby tym, którzy nie poznali jeszcze miłości Jezusa.

Pomożemy Ci dotrzeć tam, gdzie prowadzi Cię Bóg.

REACH to doświadczenie uczniostwa, które pomoże Ci żyć zgodnie z celem i powołaniem, niezależnie od tego na jakim kontynencie i w jakim środowisku się później znajdziesz. Podejmij pierwszy krok i dowiedz się, czy REACH jest dla Ciebie. Odezwij się, podziel się swoimi pytaniami, poznaj nas bliżej!

Napisz do nas

Międzynarodowa strona programu Reach

Od marzeń do rzeczywistości

Czujesz, że życie z poczuciem misji jest Twoim powołaniem? Prawdopodobnie któryś z naszych zespołów czeka na kogoś takiego jak Ty! Już dziś postaw pierwszy krok i zaangażuj się w wolontariat z OM w Polsce lub wyrusz na misję na krańcach ziemi. Powiedz nam o swoich zainteresowaniach i daj się poznać.

Odpowiemy na twoje pytania, przeprowadzimy przez proces rekrutacji, a w przypadku działań poza Polską - doradzimy jak sfinansować wyjazd. Kandydaci muszą mieć ukończone 18 lat oraz znać język angielski na poziomie komunikatywnym. Pamiętaj: by zacząć największą przygodę i żyć pełnią miłości, nie trzeba być ekspertem!

Co u nas słychać?

Newsletter OM w Polsce, informacje i inspiracja do działania.