Szkolenie dotyczące pierwszej pomocy psychologicznej zorganizowane w Domu Kultur Stowarzyszenia OM w Polsce

Serdecznie zapraszamy na szkolenie „Leczenie ran zadanych przez doświadczenie traumy. Jak kościoły mogą służyć pomocą?”.

Szkolenie jest dwujęzyczne, prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem na język rosyjski.

Doświadczenie traumy tworzy głębokie rany w sercu i umyśle, a ich leczenie wymaga wiele czasu. Trauma dotyka każdego aspektu człowieka: naszych relacji z ludźmi, naszego ciała, myśli, naszej wiary. Czy chcesz nauczyć się, jak wspierać ludzi w procesie żałoby, uleczenia i wzrostu? Zapraszamy na to jednodniowe szkolenie!

  • Podczas szkolenia poznamy kompleksowe podejście do pomocy osobom w procesie zdrowienia.
  • Będziemy sięgać po prawdziwe historie, różne ćwiczenia, Słowo Boże oraz zadawać pytania, by pomóc ludziom nawiązać głębszy kontakt z samymi sobą, z Bogiem i ze sobą nawzajem.

Szkolenie odbędzie się 27 kwietnia (sobota).
Czas: 10:00-16:00.
Adres: Dom Kultur, ul. Brzeska 18, Warszawa.
Koszt: 40 zł (lunch i przerwy kawowe), pozostałe koszty sponsorowane.

Prowadzący szkolenie: David J Little

Certyfikowany trener Trust Based Relational Intervention (TBRI), Circle of Security Parenting (COS) oraz Healing the Wounds of Trauma. David posiada tytuł magistra psychologii rozwoju człowieka. W 2015 roku David i jego żona Colleen rozpoczęli służbę zatytułowaną Imago Hearts, oferując pomoc, nadzieję i uzdrowienie rodzicom, którzy wychowują dzieci z historią porzucenia, wykorzystywania i zaniedbania.

Z jednej organizacji mogą zarejestrować się maksymalnie dwie osoby.
Masz pytania? Napisz na adres: oksana.lonska@om.org lub zadzwoń: 729 300 095

Zarezerwuj miejsce

Twoja darowizna zmienia życia

OM jest organizacją non-profit, działającą dzięki ofiarności tysięcy darczyńców na całym świecie. Włącz się, by razem z nami wpływać na przemianę życia pojedynczych osób i całych społeczności.

Co u nas słychać?

Newsletter OM w Polsce, informacje i inspiracja do działania.