Służba

Poszukaj swojego miejsca!

Chcesz służyć Bogu i ludziom? Masz do dyspozycji kilka dni, a może całe życie? Zapoznaj się z możliwościami zaangażowania w pracę misyjną w ramach OM – działamy na setki sposobów, w przeszło 110 krajach. Jest wiele miejsc, w których ludzie będą ubłogosławieni przez twoje umiejętności i otwarte serce.

 • szkolenia_crcl

  Programy szkoleniowe

  Pragniesz zaangażować się w misje? Zacznij od szkolenia! Kilka miesięcy nauki i doświadczenie służby w międzykulturowych warunkach na zawsze zmienią twoje życie.

 • lh_crcl

  Statek Logos Hope

  Pragniesz nieść nadzieję i pomoc mieszkańcom wielu narodów? Spełnij to marzenie służąc przez dwa lata lub trzy miesiące na pokładzie statku misyjnego.

 • swiat_crcl

  Misje długoterminowe

  Zasmakowałeś misji i czujesz, że Bóg powołuje Cię do służby w konkretnym kraju, przez dłuższy okres czasu? Twój zawód, twoja pasja, twój czas – to wszystko może budować Boże Królestwo!

OM nie oferuje swoim pracownikom wynagrodzenia. Każdy misjonarz jest odpowiedzialny za zdobycie niezbędnych środków, najczęściej poprzez comiesięczne ofiary przekazywane z Kościoła i od przyjaciół. Wierzymy, że finanse nie są barierą nie do przejścia. Możesz liczyć na nasze wsparcie i dobre rady.