Więcej mocy!

Logos Hope

Setki tysięcy gości odwiedzają pokład prawie czterdziestoletniego statku Logos Hope, stykając się z przesłaniem Ewangelii. To Boże narzędzie to także wielka maszyna – generatory zasilają jednocześnie tysiące zapalonych żarówek, dziesiątki mikrofonów, setki komputerów, maszyn, urządzeń w kuchni i pralni. Bez zasilania statek nie może wypłynąć i nie może funkcjonować!

Niestety obecnie tylko jeden z trzech generatorów jest w stanie sprostać tym wymaganiom. Pracuje na pełnych obrotach, a w razie awarii nie może być zastąpiony przez pozostałe, przestarzałe maszyny. Ta sytuacja naraża Logos Hope na wielkie koszty związane z potencjalnym unieruchomieniem, a wkrótce stanie się barierą do uzyskania niezbędnych pozwoleń w obliczu bardziej wymagających nowych przepisów dot. ekologii.

Projekt Logos Power Up to gigantyczne przedsięwzięcie techniczne i finansowe, mające doprowadzić do wymiany dwóch pozostałych generatorów i kompleksowej przebudowy systemu zasilania. Jest to krok niezbędny dla dalszego funkcjonowania i służby statku! Koszt zrealizowania tego projektu to aż 10 milionów dolarów. Choć to niewyobrażalna kwota, dzięki Bożej łasce udało się już uzbierać 99% środków. To cud! Chwała Panu za wspaniałe zaspokojenie tej pilnej potrzeby, kluczowej dla przyszłości Logos Hope. Brakujący 1% to stosunkowo niewiele, choć w tym wypadku wciąż dużo – 100 000 dolarów. Jeśli możesz, wesprzyj ten projekt przekazując na konto OM Polska środki oznaczona „Darowizna na cel: Logos Hope Power Up”. Pamiętaj też w modlitwie o technicznych aspektach przebudowy i wszystkich, którzy będą w niej uczestniczyć. Obecnie trwają przygotowania, właściwe prace rozpoczną się w 2014 roku.

To ważne. Warto podzielić się ze znajomymi.