Rzeki Europy – nowe narzędzie dla Ewangelii

OM Riverboats

Zapraszamy na pokład pierwszego statku OM Riverboats pływającego po rzekach Europy, który stanie się domem dla międzynarodowej misyjnej społeczności uczniów Jezusa. Przez trzy miesiące będą odwiedzać kolejne porty, głosząc Dobrą Nowinę o zbawieniu. Możesz stać się częścią tego historycznego wydarzenia.

Rozbudowana sieć rzek i kanałów w Europie sprawia, że głoszenie Ewangelii od portu do portu jest narzędziem genialnym w swojej prostocie. Nasz statek rzeczny, znany i kochany przez turystów MS Andante, pod kierownictwem kapitana Klaasa Kattouw wypłynie już 27 grudnia 2017 z Arnhem w Holandii. Podczas rejsu trwającego trzy miesiące, będziemy cumować w Dordrecht, Bonn, Mainz i Strasburgu. Ty również możesz być częścią naszej załogi!

Podróż z OM Riverboat rozpocznie się w czasie europejskiej konferencji Mission-Net w Arnhem, gdzie będziemy odkrywać Bożą pasję dla narodów, zasady uczniostwa i piękno życia w społeczności. Dalsze szkolenie będzie się odbywać już na pokładzie, podczas rejsu przez Holandię, Niemcy i Francję. Wraz z 80 wolontariuszami z całego świata będziesz się dzielić przesłaniem Ewangelii z mieszkańcami Europy, którzy nigdy nie poznali żywego Boga. W każdym porcie będziesz przypisany do mniejszej grupy, wspierającej konkretną służbę ewangelizacyjną lokalnego kościoła.

Jednocześnie będziesz mieć wyjątkową okazję odkryć przed wieloma gośćmi realia chrześcijańskich misji poprzez doświadczenie Escape Roomu: ekscytującej, dynamicznej łamigłówki, zorganizowanej na pokładzie statku. Późniejsze rozmowy będą szansą odkrywania, jak zanieść wolność tym, którzy czują, że ich życie przypomina pułapkę, z której nie ma drzwi ucieczki. Przygotowujemy mnóstwo innych okazji do spotkań z mieszkańcami odwiedzanych miast, zarówno na pokładzie jak i w porcie, przekazując im w zrozumiałej formie niezmienne duchowe prawdy.

Zapraszamy, byś przyłączył się do nas i przeżył niezapomnianą przygodę wiary, służby i rozwoju. Jeśli jednak nie możesz spędzić z nami całych trzech miesięcy lub wolisz przebywać na lądzie, wciąż możesz nas wspierać przez modlitwę! Módl się z nami, by Bóg przez ten projekt zmieniał ludzkie życia i zaspokajał liczne potrzeby, którym musimy sprostać, by OM Riverboat mogła wypłynąć. Zachęć do modlitwy przyjaciół i swoją społeczność! Aktualne informacje o projekcie znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku i w newsletterach.

Zachęcamy też do odwiedzin na pokładzie podczas któregoś z postojów – zaproś wierzących i niewierzących znajomych, by na pokładzie mogli się zetknąć z przesłaniem, które zmienia życie.

Jeśli możesz, rozważ także finansowe wsparcie dla tego projektu. Każdy datek, duży czy mały, bardzo się przyda – możesz zasponsorować trochę paliwa, część wyposażenia, a może ciasteczka do kawiarni, w której ktoś odda swoje życie Jezusowi?

Pragniemy zanieść Europie prawdziwą wolność, którą daje tylko Jezus! Jeśli nasza wizja porusza Twoje serce, skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy o możliwościach Twojego zaangażowania w projekt OM Riverboats.

Zobacz film

To ważne. Warto podzielić się ze znajomymi.