2020 – rok pełen Biblii (plan czytania)

Dynamiczne wspólnoty naśladowców Jezusa w każdym narodzie – to nasze marzenie i modlitwa, również dla Polski. Wiemy, że może się spełnić jedynie przez kontakt z żywym Słowem Bożym. Czy chcesz doświadczyć tego cudu w swoim osobistym życiu?

Przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatny plan, który pomoże Ci przeczytać całe Pismo Święte w ciągu roku. Możesz go wydrukować i wykorzystać w swojej wspólnocie, podzielić się z grupą domową, przyjaciółmi i znajomymi. Zaczynamy już w niedzielę 5 stycznia!

Proponujemy 5 powiązanych tematycznie zestawień fragmentów na każdy tydzień. To daje nieco dodatkowej przestrzeni na pogłębioną refleksję lub dodatkową lekturę, a dla zapracowanych – pomaga dotrzymać kroku.

Pobierz darmowy plan czytania w PDF

Człowiekowi do życia potrzebny jest nie tylko chleb, ma on się też posilać każdym słowem pochodzącym z ust Boga”
Ew. Mateusza 4,4b

Dostęp do Słowa Bożego to skarb!

Możesz podzielić się nim z mieszkańcami Turcji. 25 zł to koszt jednego egzemplarza Nowego Testamentu wraz z wysyłką do osoby, która wyraziła zainteresowanie Ewangelią. Przekaż swoją ofiarę przelewem (w tytule: Darowizna na cele statutowe – Biblie dla Turcji) lub online: https://zrzutka.pl/z/bibliawturcji

Dziękujemy za każdą wpłatę i modlitwę o rozpowszechnianie Słowa Bożego w Turcji i w całym regionie.

To ważne. Warto podzielić się ze znajomymi.