Modlitwa LIVE z załogą statku Logos Hope

W czwartek 21 maja, punktualnie o 17:00 polskiego czasu, łączymy się z 400 młodymi misjonarzami na pokładzie statku Logos Hope na Jamajce, by wspólnie modlić się o świat i misje w kontekście pandemii koronawirusa. Bądź z nami!

Polub stronę OM w Polsce na Facebooku  – to właśnie tam zamieścimy wideo z transmisją na żywo.

*Spotkanie prowadzone po angielsku, ale modlić można się w dowolnym języku.


Statki OM rozpoczęły służbę w 1970 roku. Było to zupełnie innowacyjne rozwiązanie, które zrodziło się jako część ogólnoświatowego ruchu ewangelizacyjnego, zapoczątkowanego przez George’a Verwera i jego przyjaciół.

Celem służby statków jest niesienie pomocy, wiedzy i nadziei wszystkim narodom świata. Odbywa się to przez rozpowszechnianie literatury (Logos Hope to m.im. największa na świecie pływająca księgarnia!), promowanie porozumienia ponad barierami kulturowymi, szkolenie młodych ludzi do owocnego życia i służby, niesienie pomocy humanitarnej i, zawsze gdy to możliwe, dzielenie się Dobrą Nowiną o Jezusie.

Na pokładzie statków służyło kilkunastu Polaków, angażując się w służbę przez 1-2 lata i krótszy, kilkumiesięczny program STEP. Wraz z załogą odwiedzili na przestrzeni lat niezliczone porty w Azji, Australii, Oceanii, Afryce, Ameryce Południowej i Środkowej oraz Europie. Obecnie na pokładzie służy jedna Polka – Krysia.

 

To ważne. Warto podzielić się ze znajomymi.